Partneři

Martina Škarydková – expertka v oblasti hypoték

Martina Škarydková hypoteční specialistka

Mám praxi od roku 2008. Vždy se snažím najít řešení i tam, kde to ostatní už vzdávají. Úvěry na bydlení zahrnují hypoteční úvěry, konsolidace a úvěry ze stavebního spoření pro občany ČR a cizince z EU i mimo EU. Mám také mnohaleté zkušenosti v developerském financování a investičních úvěrech pro právnické osoby. Od roku 2018 jsem členkou Asociace finančních poradců ČR. Své služby nabízím buď osobně v Praze nebo pohodlně a efektivně online.


Jan Mareš – rozvoj firem a lidí

Jan Mareš koučink

Pracuji individuálně s majiteli na rozvoji firmy, aby jim podnikání dlouhodobě fungovalo a oni se přitom cítili, co nejlépe. Nastavuji s majiteli vizi firmy a strategii jejího naplnění včetně podpory při tvorbě a realizaci plánu konkrétních kroků. Pomohu navrhnout procesy jednoduše a prakticky, definovat role ve firmě a ověřit, jak v nich fungují současní lidé, případně jak hledat a najít nové. Nabízím programy profesního i osobního rozvoje pro majitele i zaměstnance. Pro majitele a manažery poskytuji program zaměřený na  work-life balance.


Daně pro lidi – vzdělávací portál

Daně pro lidi

Moderní online systém pro daně, účetnictví a mzdy. Nabízí spolehlivé a aktuální informace na jednom místě, dostupné 24 hodin denně, kdekoliv na světě. Součástí je Daňová pohotovost – jedinečná služba v ČR, kde máte možnost pokládat své dotazy našim odborníkům, videoškolení, sbírka zákonů, interní směrnice, vzory smluv, kalendář podnikatele a mnoho dalšího.


Handy Bot – automatizace procesů

handybotRutinní práci u počítače nahrazujeme efektivními roboty, kteří odvedou nezáživnou práci. Vaši pracovníci se tak mohou věnovat odborné práci a péči o vaše klienty. Díky automatizaci zefektivníte firemní procesy a ušetříte 50 – 70 % na osobních nákladech.