Seminář o cestě k finanční nezávislosti

Odborný seminář pro vás?

Rok se s rokem sešel a my opět v rámci mezinárodní akce Global money week pořádáme seminář "Krok za krokem k finanční nezávislosti, aneb proč je dobré mít finanční plán".  Seminář je vhodný pro širokou veřejnost. Vyučování finanční gramotnosti se pomalu a nesměle vkrádá do škol, což je skvělé. Uvědomujeme si však, že vzdělávání dětí nestačí. To nejvíc, co můžeme udělat, je vlastní dobrý příklad. Vidíme to sami na sobě. Proto opět děláme seminář pro dospělé. Jako dospělí se stále máme co učit a ve financích to platí neméně. Chceme, aby byl seminář dobře pochopitelný, abychom měli prostor nejen pro dotazy, ale i konkrétní příklady ze života. Proto je kapacita omezená, a tak neváhejte a zajistěte si své místo již dnes registrací na tomto odkazu a včasnou platbou. Přijďte s námi posedět 28.3. 2019 do zasedačky Hubu Node 5 v ulici Radlická 180/50 na Praze 5.  Aby se všem dobře přemýšlelo, je zajištěno malé pohoštění.

Co se dozvíte?

Možná si kladete otázku proč vůbec plánovat, jak vám finanční plán na cestě k finanční nezávislosti pomůže nebo co to vlastně je ta finanční nezávislost. Málokdo se zeptá, proč je dobré mít při stavbě domu stavební projekt, nebo proč si sportovci na vrcholové úrovni dělají tréningové plány. No ve financích plánování často podceňujeme. Existuje mnoho studií, které se důležitostí finančního plánování zabývají. (Pokud byste si chtěli počíst na toto téma, můžete si stáhnout například některou ze studií Annamarie Lusardi - profesorka ekonomie na George Washington University School of Business).

Statistiky říkají, že lidé, kteří si stanovili cílovou částku, kterou chtějí mít k dispozici v době odchodu do důchodu, nashromáždili  dvakrát větší majetek než lidé, kteří "jen" žili svůj život bez stanovení cíle. A lidé, kteří si stanovili cílovou částku a vytvořili si k ní plán v průměru dosáhli na třikrát větší majetek než lidé bez cíle a plánu. Tedy mít plán se vyplatí 🙂 Na našem semináři zjistíte, co by měl takový plán obsahovat, projdeme jednotlivé části plánu. Největší část budeme věnovat budování majetku, neboť tuto část považujeme za často opomíjenou a přitom tak důležitou.

Co takový seminář přinese právě vám?

Je úplně jedno, zda jsou vaše příjmy velké nebo malé. Principy jsou stále stejné, jen parametry se mění. Po semináři si svedete udělat sami přehled, jak si stojíte, zda máte zajištěn majetek a své příjmy smysluplně. Pokud nemáte vyřešeno bydlení, budete vědět jak na to. Každopádně si uvědomíte co právě pro vás znamená finanční nezávislost, jak ji můžete dosáhnout a jaký kapitál potřebujete vybudovat pro svoji rentu. Zjednodušeně zjistíte, jak si splnit své finanční sny, protože co si budeme povídat..... Zdraví je důležité, štěstí k němu napomůže, a když to všechno klapne, o svoji rentu se budete muset postarat sami.

Co tedy udělat?

Máte-li otázku k organizaci semináře, napište nám nebo zavolejte. Kontakty jsou k dispozici na našich stránkách. Jinak se včas zaregistrujte a dobře se na to vyspěte. Čeká nás několik hodin nabitých podnětných informací pro život, jaký chcete žít.

Investice do čtyřhodinového vzdělávacího semináře vás bude stát i s občerstvením 1.250,- Kč, což se vám víc než vyplatí.  Protože ať už jsou vaše finanční cíle jakékoli, ukážeme vám jak si je splnit!

Těšíme se na vás.

copyright © 2024 Saturia Invest, s.r.o. | design by Greatex
envelopephone-handsetmenucross-circle